FESTIWAL NATURALNEGO BUDOWANIA - Warszawa, Biblioteka Uniwersytecka (Powiśle), 24-25.06.2017

Festiwal Naturalnego Budowania odbędzie się w dniach 24-25 Czerwca 2017 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Dobra 56/66, Warszawa). To długo wyczekiwane tego typu wydarzenie w Polsce. Będzie to przestrzeń do poznania jak budować i kreować zdrowszy świat za pomocą zdrowych, naturalnych i odnawialnych materiałów oraz systemów zrównoważonego projektowania i myślenia. W ramach festiwalu też odbędzie się spotkanie osób które mieszkają w naturalnych domach. 

OSBN Festiwal Naturalnego Budowania

Na wydarzeniu tym uzyskasz konkretne informacje o naturalnym budownictwie, zrównoważonym projektowaniu, permakulturze, naturalnych materiałach i tynkach, od najlepszych w kraju specjalistów z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego oraz jego gości. Na warsztatach, które będa odbywać się przez dwa dni, będzie można zanurzyć ręce w paździerzach konopnych, glinie, czy spróbować sił w stawianiu ścian ze słomy i tynkowaniu. To nauka przez doświadczenie, atrakcyjna forma pierwszego kontaktu z niecodziennymi materiałami budowlanymi i ich zastosowaniem w mieście. Porozmawiasz też tu z projektantami i wykonawcami. Zapowiada się bardzo ciekawie. 

Pierwszy dzień konferencji skierowany jest do tych, dla których zagadnienia te są mniej znane. To szeroki przegląd możliwości i zastosowań w mieszkaniach, jako najbliższym otoczeniu. Drugi dzień - dla osób z większym doświadczeniem i chęcią pogłębienia wiedzy. 

Część konferencyjna (wykłady) jest biletowana. Wstęp do strefy warsztatowej oraz spotkanie z mieszkańcami naturalnych domów - są otwarte za darmo. Zapraszamy! Będzie i rzeczowo i wesoło :) 

____

OFICJALNA STRONA FESTIWALU: 
www.festiwal.osbn.pl

_____

KOSZTY I ZAKUP BILETÓW: 
https://festiwal.evenea.pl
_____
PROGRAM
Aktualny program możesz podejrzeć tutaj:  https://goo.gl/2M0eIu