DOŁĄCZ DO NAS

OSOBY FIZYCZNE
Jeśli myślisz o tym, żeby zostać
Członkiem Zwyczajnym

Weź udział w spotkaniu OSBN lub w inny sposób uzyskaj rekomendację dwóch członków Stowarzyszenia.
Spotkania odbywają się co najmniej raz na kwartał. W celu uzyskania informacji o nadchodzących spotkaniach napisz na adres info@osbn.pl

• Wypełnij deklarację i prześlij ją pocztą na adres Stowarzyszenia.
    Aby przyspieszyć ten proces można też przesłać dodatkowo skan na adres info@osbn.pl , lub przekazać deklarację osobiście na spotkaniu.
  • Wpłacić pierwszą składkę przelewem na konto Stowarzyszenia Formalną decyzję podejmiemy na następnym zebraniu Zarządu (czyli maksymalnie do 3miesięcy), jednak od momentu wpłynięcia deklaracji i składki osoba oczekująca będzie mogła brać udział w życiu Stowarzyszenia i będzie informowana o jego działaniach.

FIRMA/ INSTYTUCJA
Członek Wspierający

Jeśli chcesz wspierać OSBN regularnie, ale niekoniecznie mocno angażować się w życie Stowarzyszenia, możesz zostać Członkiem Wspierającym. Masz wtedy możliwość uczestniczenia w zebraniach i głos doradczy, ale bez prawa głosowania. Członkowie Wspierający nie są zobowiązani przez statut do płacenia składki rocznej, sami deklarują wysokość darowizn/składek na wparcie działań OSBN.
Jest to również forma członkowstwa dla poddmiotów prawnych. By zostać Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia należy:

• Wziąć udział w spotkaniu OSBN lub w inny sposób uzyskać rekomendację dwóch członków Stowarzyszenia. Spotkania odbywają się co najmniej raz na kwartał, w celu uzyskania informacji o nadchodzących spotkanich napisz na adres info@osbn.pl
  • Wypełnić deklarację i przesłać ją pocztą na adres Stowarzyszenia.
    By przyspieszyć ten proces można też przesłać dodatkowo skan na adresinfo@osbn.pl, lub przekazać deklarację osobiście na spotkaniu. Wraz z deklaracją prosimy o przesłanie krótkiego opisu, w jaki sposób zamierzasz wspierać Stowarzyszenie (darowizny, wsparcie merytoryczne, sprzętowe, chęc parcy na rzecz OSBN... etc.)
  • Formalną decyzję podejmiemy na następnym zebraniu Zarządu (czyli maksymalnie do 3miesięcy), jednak od momentu wpłynięcia deklaracji osoba oczekująca będzie mogła brać udział w spotkaniach Stowarzyszenia i będzie informowana o jego działaniach.

SKŁADKI

• SKŁADKA ROCZNA WYNOSI:
    150zł
  • WPISOWE:
    50zł
  • Nowych członków stowarzyszenia prosimy o  zapłacenie wpisowego i składki rocznej w momencie zapisu.  Stałych członków prosimy o uiszczanie składki do końca marca. (Czyli np. składka za 2016 powinna być opłacona przed końcem marca 2016).
  • DANE DO PRZELEWU:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie
    Budownictwa Naturalnego
    ul. Szczera 23a
    NIP 7272787118
    Nr konta BOŚ Bank : 24 1540 1245 2056 9094 0224 0001
    Należy dokonywać podając w tytule:
    "Składka członkowska za rok ......  od: .............."

Przyjaciele Stowarzyszenia

Wszystkich, którzy chcieliby wspierać idee naturalnego budownictwa, dowiadywać się o działaniach OSBN, bez zobowiązań z jakimi wiąże się członkostwo, zapraszamy do grona Przyjaciół OSBN. Aby zapisać się do grona Przyjaciół OSBN należy: Napisać email na adres: info@osbn.pl z prośba o dodanie do listy mailingowej