Konferencja online – Buduj Naturalnie – 29 marca 2023

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego zaprasza na DARMOWĄ Konferencję Praktyczno-Ekspercką „Buduj Naturalnie”.
Konferencja odbędzie się w dniu 29.03.2023 w trybie zdalnym.
Konferencja ma charakter praktyczno-ekspercki.
Porusza ona tematy związane z budownictwem naturalnym.

Prelegentami występującymi na konferencji są osoby zajmujące się tą tematyką zawodowo, lub w inny praktyczny sposób.
Prezentowane referaty oparte są na wiedzy zdobytej poprzez doświadczenie i mają charakter zarówno osobisty, jak i ekspercki.
Wystąpienia na konferencji mają charakter prezentacji, lub wykładu prowadzonego online.Celem konferencji jest popularyzacja idei budownictwa naturalnego oraz przekazanie wysokiej jakości wiedzy uczestnikom.

Plan konferencji

9:00 – 9:30 Anna Zawadzka (Mech.build) * Naturalne wnętrza
10:00 – 11:00 Przemysław Woś, Borys Lewandowski (Świadom) * Z czego będzie Twój dom? Przegląd najlepszych materiałów na bazie projektów katalogowych pracowni Świadom
11:30 – 13:00 Agnieszka Kaczurba (AgoHome.pl) * Jaka piękna katastrofa – praktyczny przegląd najczęstszych błędów przy malowaniu różnych powierzchni
13:30 – 14:30 Magdalena Górska (eKodama) * Kompleksowy remont w sposób naturalny krok po kroku
15:00 – 15:45 Katarzyna i Ryszard Bilińscy (Ziemioloby) * Prosta podłoga gliniana
16:15 – 17:00 Piotr Jastrzębski (Podlaskie konopie) * Konopne domy – klimatyczne budowanie DIY
17:30 – 18:15 Szymon Sarnicki (Biohabitat) Zbuduj i skompostuj swój własny dom. Od idei do „realizacji” na przykładzie domu w technologii strawbale.
18:45 – 20:15 Marcin Kacprzyk (Costka Budownictwo Naturalne) * Naturalne tynki

Do BEZPŁATNEGO udziału w konferencji zapraszamy wszystkich chętnych.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
WYPEŁNIENIE FORMULARZA REJESTRACYJNEGO
https://forms.gle/gNKwuBa44W7PZoBe9
Osoby które wypełnią formularz otrzymają link do platformy na której odbędzie się konferencja. Istotnym jest by pamiętać o kliknięciu przycisku “prześlij formularz” – gdyż organizatorzy zastrzegają że link do spotkania online może on ulec zmianie.
POLUBIENIE STRONY NA FACEBOOKU
https://www.facebook.com/osbnpl
DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU
https://www.facebook.com/groups/OSBNiPrzyjaciele
RODO
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), uczestnik biorący udział w konferencji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach wskazanych poniżej i oświadcza, że wszystkie podane przeze niego dane są zgodne ze stanem faktycznym. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z rejestracją oraz uczestnictwem w Ogólnopolskiej Konferencji.

WYKORZYSTANIE WIZERUNKU
Ponadto uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby stworzenia materiałów dokumentujących przebieg Konferencji w postaci relacji fotograficznej, które mogą być przedstawione nieokreślonej liczbie osób za pośrednictwem Internetu. Zgoda uczestnika na wyżej określone przetwarzanie danych osobowych nie zawiera ograniczeń czasowych i terytorialnych.
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Dodaj komentarz