Zaproszenie na warsztaty i wykłady w ramach projektu GOZ w lutym 2024

 

Witajcie.

Aktualnie realizujemy serię wykładów i warsztatów, w których możesz uczestniczyć i Ty!

Dostępny jest program na luty 2024. 

Zapraszamy Cię do śledzenia naszej strony oraz profilu na FB, a niedługo zobaczysz program na marzec i kwiecień.
Link do opisu wydarzeń Facebook

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA, więc jeśli nie ma w formularzu warsztatu, na który chcesz się wybrać to znaczy, że nie ma już tam wolnych miejsc.
Link do formularza zapisów 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Załączamy plakat z zaproszeniem na luty 2024.

Projekt „Dekarbonizacja procesów budowlanych – wprowadzenie materiałów naturalnych o zerowym śladzie węglowym, w tym drewna, do gospodarki obiegu cyrkularnego w budownictwie”, realizowany przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego, korzysta z dofinansowania o wartości 744 951 euro otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG.

Celem projektu jest umożliwienie rozwoju sektora budownictwa naturalnego i drewnianego oraz implementacja Gospodarki Obiegu Zamkniętego w sektorze budownictwa w Polsce. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Warsztaty są elementem zadania „Letnia Szkoła Budownictwa Naturalnego” w ramach projektu „Dekarbonizacja procesów budowlanych – wprowadzenie materiałów naturalnych o zerowym śladzie węglowym, w tym drewna do gospodarki obiegu cyrkularnego w budownictwie”.

Join the discussion One Comment

  • Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

Dodaj komentarz